Horní Bludovice vs TJ Slovan Havířov

Datum a čas konání: 1.6.2024 17:00

Aktuality

Mladší žáci porazili "béčko" Karviné a mají osmou výhru v řadě!

Další výhra znamená další tři body pro mladší žáky, kteří si doma poradili proti "B" týmu MFK Karviné, která přijela s mladým a běhavým týmem, ale žáci zápas odehráli velmi poctivě a za to přichází odměna v podobě zasloužené výhry!

Další výhra upevnila mladším žákům jejich první místo v tabulce!

Mladší žáci si ve vloženém kole na domácím hřišti po dobrém výkonu poradili s Interem Petrovice a zaslouženě berou další tři body do tabulky, kterou aktuálně vedou!

Mladší žáci našli recept na skvěle chytající brankářku až ve druhém poločase

Mladší žáci v neděli zajížděli na hřiště posledních Věřňovic a očekávala se jasná výhra. To by ovšem Věřnovickou svatyni nesměla strážit brankářka domácích Vítkovská, která chytala famózně a slovanští ostrostřelci si na ní dost vylámali zuby.…

Další pohodlná výhra pro mladší žáky!

Tentokrát si mladší žáci na domácím hřišti smlsli na oslabené Dolní Lutyni a vstřelili 9 branek a znovu udrželi i čisté konto! Hattrick vstřelil Oliver Kokoruďa!

Mladší žáci porazili Horní Suchou a potvrdili vzrůstající formu!

Mladší žáci pokračují ve své formě a porazili dalšího soupeře, doma si poradili s Horní Suchou dokonce s čistým kontem!

Mladší žáci na prvního máje vyloupili Petřvald!

Mladší žáci zajížděli na prvního máje do Petřvaldu k dalšímu zápasu, po pěkném prvním poločase, kdy měli velkou převahu z které dali "pouze" dvě branky a nakonec byli rádi, že zápas dovedli do vítězného konce, protože soupeř ve druhém poločase…

Mladší žáci si v Bohumíně zastříleli a poskočili na první místo tabulky!

Slovan Záblatí porazili drtivým rozdílem, hattrickem se blýskl Filip Turowski! Díky klopýtnutí ostatních celků se mladší žáci výhrou vyhoupli na čelo tabulky a okupují tak aktuálně první příčku!

Mladší žáci zabrali a doma vyhráli!

Mladší žáci po dvou nezdarech, kdy v obou případech v zápase vedli tak ho nakonec nedotáhli do vítězního konce, konečně vyhráli! V zápase šli opět brzy do vedení, ale tentokrát si výhru nenechali projít mezi prsty a berou tak plný počet bodů!

Mladším žákům nevyšel druhý zápas v řadě

Mladší žáci zakončili anglický týden na hřišti Stonavy, kde opět rychle vedli o dvě branky, ale jako ve středu vedení neudrželi a zapisují druhou prohru v řadě.

TJ Slovan Havířov : FK Těrlicko 4:5

Mladším žákům vložené středeční kolo nevyšlo. Ač v zápase vedli dokonce 4:1, soupeř zabral a podařil se mu fantastický obrat a mladší žáci si doma připusují prohru 4:5.