Mistrovský turnaj ml. přípravka D - Orlová 26.5..2014

Déčko tentokrát zavítalo do Orlové, kde přijelo změřit své síly s místím Béčkem a dále s Petřvaldem.

Kdo přijel fandit našim klukům, udělal moc dobře. Proč? Důvod je jednoduchý. První opravdové drtivé vítězství !!!

Kluci začali svůj první zápas s Petřvaldem, který má ve svém týmu starší i mladší hráče a bohužel ho prohráli. Výhra soupeře však nebyla vůbec jednoznačná. Zápas byl hodně vyrovnaný a šikovnost spolu s bojovností nesly své ovoce v podobě gólů do soupeřovy branky. Výsledek 13:9 bylo dobré znamení toho, co teprve přišlo v dalším zápase.

Druhý zápas proti Orlové B byl od samého začátku vcelku jednoznačný. Byli jsme jasně lepší a to ve všech ohledech !!! Individuální dovednost našich nejmenších borců je opravdu na velmi dobré úrovni a soupeři jsme tentokrát nedali velkou příležitost na vstřelení branky.  Tolik krásných kliček a průniků přes soupeřovy hráče, tolik gólů v jednom zápase a mnoho dalších velmi pozitivních věcí, naši kluci ještě nepředvedli. Výsledek 10:2 hovoří za vše.

Obrovská radost našich hráčů a všech jejich fanoušků byla důvodem k obecné spokojenosti všech. Výsledky poctivé práce a přístupu k tréninku se konečně dostavily. Kluci paráda.