Mistrovský turnaj ml. přípravka D - Slovan 19.5..2014

Mladší přípravka D opět svedla souboje na domácím hřišti. Tentokrát s MFK Karvinou B a Horní Suchou.

První zápas byl opravdu naprosto perfektní a to hlavně proto, že kluci z Karviné byli stejného věku a tudíž naprosto rovnocenný soupeř. Tyto zápasy jsou pro naše kluky to nejlepší, co je během sezony může potkat. Mají tak možnost změřit své síly s klukama, kteří jsou na tom výkonnostně, věkově, výškově i silově stejně. Od první minuty to taky bylo hned znát. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, kluci bojovali, kličkovali, přihrávali a stříleli. Zkrátka všichni kluci na hřišti předváděli, že nejsou žádné padavky a že se už ledacos naučili a že je fotbal moc baví. Chvíli jsme vedli, pak zase prohrávali, opět vedli a znovu nás soupeř skórem předběhl. Sice se nám podařilo znovu vyrovnat, ale těsně před koncem nám soupeř vstřelil svou vítěznou branku a odcházel tudíž ze hřiště spokojenější.

Druuhý zápas s Horní Suchou byl přesným opakem. Horní Suchá má jeden z nejlepších týmů v okrese a jejich převaha na hřišti byla zjevná. Naši kluci se sice snažili, na soupeře však neměli. Velký obdiv a uznání však kluci zaslouží za neutuchající snahu a nasazení. Většina jiných kluků by už takovýto nerovný souboj dávno vzdala a zřejmě by jen s nechutí čekali na konečný hvizd rozhodčího. Naši borci však znovu a znovu napadali soupeře a při zisku míče dělali maximum pro to, aby alespoň nějaký ten gól dali. To se jim nakonec povedlo.

Věříme, že obou soupeřům budeme moct jednou tyto prohry oplatit a šťastnější budeme tentokrát my.