Mistrovský turnaj ml. přípravka D - Slovan 5.5..2014

Naše déčko tentokrát odehrálo svůj turnaj na domácím hřišti a hostilo soupeře z Viktorie Bohumín a MFK Havířova B.

První zápas odehráli naši nejmladší s Bohumínem. Na první pohled se zdál být soupeř kvalitnější. Výšková převaha některých starších kluků dávala najevo, že kluci budou muset opět svádět nerovnoměrné souboje. Opak byl však pravdou. Ne že by snad někteří hráči nebyli šikovní, naši kluci ale přece jen byli daleko šikovnější a soupeře dokonce v některých fázích zápasu jasně přehrávali.  Po zápase byla na jejich tvářích vidět skutečná radost. Kluci vyhráli !!! K tomuto mistrovskému vítezství nelze, než blahopřát.

V dalším zápase už kluci převahu neměli a museli nakonec blahopřát soupeři. Ten však byl smíchán ze zkušenějších hráčů. Kluci ale dali přesto do hry všechno. Bojovali, dřeli, snažili se a předvedli i spoustu krásných akcí, na víc než dvě vstřelené branky to nestačilo a na soupeře také ne. To však vůbec nevadí. Kdo kluky pravidelně vídá, tak ví své a čas všechno ukáže.

Kluci, jste moc šikovní, jen tak dál.

Posledních 30 dnů: 198 | Posledních 7 dnů: 50 | Poslední den: 7