TJ Slovan Havířov

Oficiální stránky fotbalového oddílu
TJ Slovan Havířov

Příští zápas

Mistrovský turnaj ml. přípravka D - Bohumín 28.4.2014

Mistrovský turnaj ml. přípravka D - Bohumín 28.4.2014

K prvnímu jarnímu turnaji odjelo naše Déčko do Bohumína změřit své síly s oběmy místnímy družstvy. Nutno podotknout, že náš tým byl značně oslaben o několik hráčů, kteří byli nemocní. Dalším faktem byla skutečnost, že soupeř měl hráče nejen zkušenější, ale i starší a vyšší. U některých hráčů by se dokonce dalo pochybovat, zdali ještě vůbec patří do kategorie mladších přípravek. Kdo byl na místě, jistě bude souhlasit.

S tímto nevyrovnaným soupeřem však naši kluci přesto svedli krásné souboje, snažili se ze všech sil alespoň znepříjemnit soupeři pobyt na hřišti a mnohdy svou šikovností dokonce některé kluky předčili v individuálních dovednostech. Za to všechno patří klukům obrovské uznání, neboť čelit takové převaze lze jen díky obrovskému nasazení a lásce ke sportu, který je pro ně vše. Všichni věříme, že v příštích zápasech budeme moct soupeři vše vrátit i s úroky, ale jen způsobem v duchu Fair Play.

Diskuze

Město Havířov HTS Nadace OKD GLOBUS

Počet návštěv: 26193
Posledních 30 dnů: 198 | Posledních 7 dnů: 50 | Poslední den: 7

© 2017 TJ Slovan Havířov | Všechna práva vyhrazena | info@slovanhavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne