Byl odehrán první zápas fotbalové školičky

Dne 5.2.2014 sehrála svůj vůbec první turnajový zápas fotbalová školička klubu TJ Slovan Havířov a to konkrétně v Hale ve Stonavě se stejně starými dětmi z fotbalového klubu FK Těrlicko.

Naše děti hráli s Těrickem na polovinu hřiště na malé florbalové branky.

Nejprve hrály 15 minut a poté přenechaly hřiště starším spoluhráčům, kteří hráli na celém hřišti. Po 15 minutách se opět naši borci vrátili zpět a předvedli nám všem, divákům trenérům i rodičům vše, co se za půl roku na trávě i v tělocvičně naučili. Poté ještě jednou nechali zahrát starší děti a ještě jednou se vrátili na poslední desetiminutovku se stejnými dětmi.

V prvním měření sil bylo na našich dětech vidět, že je to jejich první zápas a dosti nervozně, ale přitom s obrovským nadšením se pustili do soupeře.

Naproti tomu v posledním měření sil se naši nejmenší fotbalisté zakousli do soupeře opravdu s vervou a během prvních minut dosáhli své vůbec první branky.

Věříme, že se stejným nadšením budou pokračovat po celý fotbalový život. Při trénování se učit a zdokonalovat své fotbalové umění, které pak prodají při velkém počtu soutěžních zápasů.

sestava:  Michal Kawulok, Bedřich Pavelka, Daniel Janků, Jan Bernatík, Nikolas Štípa, Jakub Hampl, Matyáš Bárta, Ondřej Hlaváček, Teodor Matušek

střelec branky: Matyáš Bárta

Posledních 30 dnů: 197 | Posledních 7 dnů: 49 | Poslední den: 3