Turnaj Markvartovice 25.9.2016

Dne 25.9.2016 v neděli v 8:00 hod . jsme byli pozvání na turnaj do Markvartovic ročníky 2010. Zúčastnilo se dohromady 8 týmu.

Frýdek Místek A B C , Polanka , Vítkovice A B , Albrechtice a  Slovan Havířov ..

Ráno v 8:00 hod. s ranní mlhou začli naší mladí fotbalisté ze Slovanu rozcvičku s balónkem. Perfektní nasazení všech...

Při prvních zápasech, kdy ještě nebylo vidět na tři kroky sázeli naší fotbalisté jeden gól za druhým...Hrálo se na dvou hřištích A B .

Hráli jsme tedy 7 zápasu  po 10 minutách.. Za barvy Slovanu Havířov  nastoupili Filip Kršiak (C), Robin Prachniar, Matyáš Pavelek, Honza Hlobil, Jan Trllo, Dominik Kotrla, Daniel Rosenzweig pod vedením trenéru Dávida Krále a Miroslava Hlobila.

Každý zápas byl zakončen skvělým výsledkem.Slovan Havířov ukončil turnaj  bez jediné prohry.

Výsledky utkání :  Havířov-FM C  6:0 , FM A-Havířov 1:4 , Havířov- Polanka 4:0 , Vítkovice A - Havířov 1:6 , FM B- Havířov 1:2 , Havířov- Vítkovice B 6:2 , Albrechtice-Havířov 0:5

Děkujeme všem rodičů našich dětí za podporu malých fotbalistů a povzbuzování.

Na našich dětech  je vidět, že svou pílí z mnohých vyrostou úspěšní fotbalisté. Přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů a těšíme se společně na další turnaje a zápasy.

Posledních 30 dnů: 197 | Posledních 7 dnů: 49 | Poslední den: 3