Turnaj Polánka nad Odrou 11.9.2016

Dne 11.9.2016 v neděli se uskutečnil turnaj v Polance nad Odrou. Naší fotbalisté ročníku 2010 sehráli vynikající utkání. Hrálo se na jednom hřišti, kde se dostavili 3 tými.

TJ Slovan Havířov, FC Baník Ostrava, FK SK Polánka nad Odrou

Hrálo se přesně 4x s každým týmem po 8mi minutách.

Za Slovan Havířov nastoupili kluci Nikolas Varga , Jan Hlobil , kapitán Filip Kršiak , Robin Prachniar , Matyáš Pavelek , Matěj Matýsek pod vedením trenéra Dávida Krále

Naší malý fotbalisté zahráli každý zápas vynikajícím způsobem. Z osmi zápasů vyhráli 7 a jedna

remíza. Všichni z naších fotbalistů si dali gól tím se dokazuje kvalita hráčů..

Děkujeme všem rodičům naších dětí za podporu malých fotbalistů a povzbuzování.

Rodiče: Vítěztví naších kluků nás strašně potěšilo. Byl to krásný pohled na jejich upřímnou radost z výhry.. Naši kluci ze Slovanu jsou prostě jedničky ….

Na našich nejmenších je vidět, že svou pílí z mnohých vyrostou úspěšní fotbalisté. Přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů a těšíme se společně na další turnaje a zápasy.