Starší přípravka A je Mistr Okresu i Kraje

Obrovského úspěchu dosáhla naše Starší přípravka A.

Vyhrála nejen svou silně nabitou okresní skupinu starších přípravek, ale jako vítěz této soutěže postoupila i do krajského finále, kde kluci mohli změřit své síly s vítězi ostatních okresních skupin. Na tomto finálovém turnaji pak naše družstvo pod vedením trenéra Aleše Šebesty získalo celkové vítězství nejen na body, ale také na počet vstřelených gólů.

TJ Slovan Havířov se tak stal MISTR OKRESU i KRAJE !!!

Čtyřletá tvrdá práce přinesla ovoce. I tak by se dal popsat úspěch, kterého docílili naši kluci, kteří se po celé období účastnili zápolení v kategorii přípravek. Na začátku byla školička, pak mladší přípravka a nakonec dvouleté období starší přípravky. Po celou dobu většina kluků předváděla skvělé výkony a i když se v průběhu sezon kádr lehce měnil, nakonec se stabilizoval a předváděl to nejlepší, co lze v Okrese spatřit. Nespočet vítězství jak v zápasech, tak na turnajích nenechalo chladným skauty velkých klubů a není proto divu, že několik našich hráčů dostalo nabídku pokusit své štěstí v prvoligové Karviné, Baníku Ostrava, nebo Vítkovic.

Hoši děkujem, hoši děkujem, hoši děkujem !!!

Mistři, Mistři, Mistři !!!

Sestava týmu:

Bartoš Denis