Školička Slovan a postup MFK OKD Karviné do 1. ligy

V sobotu dne 21.5.2016 v 17:00 hod. byla pozvána naše

školička TJ Slovan Havířov, aby doprovodila hráče na zahájení fotbalového utkání MFK OKD Karviná proti FK Pardubicím (2.liga). Příprava byla dokonale zorganizovaná trenérem Ivanem Chocholáčkem (TJ Slovan Havířov),  trenérem Tomášem Červenkou (MFK Karviná) a trenérem Dávidem Králem (TJ Slovan Havířov), kterým touto cestou děkujeme.

Za naše fotbalisty nastoupili tito hráči: Jan Trllo, Dominik Kotrla, Viktor Kosc, Samuel Foniok, Robin Prachniar, Nicolas Varga, Matyáš Pavelek,Martin Jalčák, Lukáš Tichý, Sebastián Ligocky, Pavera Hynek.

Naše školička (vpravo) vedla společně s mladými Karviňáky (vlevo) za ruku Pardubické a Karvinské fotbalisty do středu hřiště.

Všichni dohromady pozdravili diváky a malý fotbalisté okamžitě běželi sledovat a fandit Karviné na hlavní tribunu.

Po prvním poločase (o přestávce) si naší malý fotbalisté zahráli dva přátelská utkání 6 na 6 a 5 na 5 proti ml. fotbalistům z Karviné. Vyzkoušeli si atmosféru 2 tis. diváků, kteří všechny pozbuzovali. Děti tím získaly novou fotbalovou zkušenost. Rodiče, kteří přihlíželi mohli hrdě sledovat výkon a snahu svých ratolestí. Na konci utkání je diváci odměnili hlasitým potleskem a aplausem.Všem rodičúm bych chtěl poděvat za účast s dětmi  a pomoc při organizaci .

Po nástupu fotbalistú do druhého poločasu, školička i nadále fandila MFK OKD Karviné a sledovala s nadšením výhru domácích ( 2:0 ) a postup do nejvyšší ligy, kde se utkají s nejlepšími tými České republiky.

Video svých ratolestí můžete shlednout na stránkách