Mladší přípravka A ukončila zimní halovou přípravu na turnaji v Hlučíně jednoznačným vítězstvím.

Dne 13.3.2016 naše ml.přípravka A zajela na turnaj do Hlučína.Naši borci tentokráte ukázali svou sílu a počínaje prvním utkáním "projeli" celým turnajem jako nůž máslem.Děkuji chlapcům za jejich poctivou přípravu po celé zimní období,děkuji rodičům za perfektní podporu,zázemí na každé akci.Ačkoliv jsme od 1.listopadu do dnešního dne odehráli 10 přípravných turnajů / já děkuji rodičům,že byli ochotni si tyto uhradit/,čeká nás soutěž a do konce sezóny ještě nějaký ten turnaj na trávě,takže nudit se rozhodně nebudeme.Tak pojdme společně DO TOHO!!!!!

Ještě jednou děkuji za trenéry a vedoucí týmu celému kolektivu dětí a rodičů za příkladnou píli a spolupráci a pevně věřím,že jsme na dobré cestě k dalším "světlým zítřkům" :):)

Výsledky turnaje:

Slovan:OV Jih-------------------3:0