Turnaj Hlučín 8.1.2015

Dne 8.11.2015 se mladší přípravka Slovanu Havířov A zúčastnila turnaje v Hlučíně .Mladíci nastoupili ,proti o dva roky starším soupeřům se kterými drže-li v každém zápase krok,ale nakonec rozhodla větší síla soupeřů. Turnaje se zúčastni-li družstva:1.Polanka Nad Odrou,2.Třebovice,3.SLOVAN HAVÍŘOV,4.Vítkovice,5.Petřkovice.Výsledky Slovanu : Vítkovice:Slovan 3:0,Polanka:Slovan 4:0,Petřkovice:Slovan 3:0,Třebovice:Slovan 4:0. Pořadí turnaje:1.Polanka Nad Odrou 2.Třebovice 3.Vítkovice 4.Petřkovice 5.SLOVAN HAVÍŘOV : Sestav pro turnaj:Brankář-Jakub Hampl-Obrana-Patrik Žuška,Josef Píša ml,Adam Popelka,Michal Kawulok,Matěj Tomčala,Otakar Mývalt -Útok-Maxim Turek,Daniel Janků,El-Farissi Ilyas,Matýsek Vojtěch,Michal Pavelek,David Štětinský- trenér Josef Píša st. :Nejlepší hráč Slovanu na turnaji Jakub Hampl.