Druhý jarní zápas mužů přinesl body

V jarní části soutěžního ročníku 2012/13 nastoupili muži TJ Slovan Havířov v sobotu 27.4.2013 od 16 hod k prvnímu utkání venku a to na Viktorii Bohumín. Kam přijel náš tým s takřka dokonalou sestavou a s odhodláním konečně bodovat.

Trenér rozdal v kabině úkoly, probral taktiku a šli jsme na to. Pořádně jsme se nabudili a bylo to na hřišti znát.
V prvních patnácti minutách sice domácí několikrát zahrozili v rychlých protiútocích, ale přes našeho skvěle chytajícího gólmana nedokázali dostat míč do naší branky. Když už se jim ho povedlo překonat, tak trefili pouze tyč dobře postavené branky. Potom pomalu začali přebírat otěže zápasu borci v zelenobílém. V prvním poločase jsme zahrozili výrazněji jen jednou, ale ve druhém poločase už to bylo několik vydařených příležitostí. Slovy našeho trenéra: tolik vyhraných hlavičkových soubojů při dnešním zápase, jsme neměli za celou sezónu.
Po dvou gólech našich borců bylo vidět na hřišti, že domácí hráči už nezvládají svou porážku psychicky. Navíc když kouč vytáhl ze svého rukávu svého žolíka, který po pěti minutách na hřišti zasekl domácím třetí zářez na pažbě a bylo už definitivně po zápase.
Věříme, že naši borci předvedou před domácím publikem stejný, nebo i lepší výkon a trenér bude zase mít šťastnou ruku při výběru hráčů.

Výsledek zápasu 0 : 3 ( poločas 0 : 0 )

Sestava :
v brance - Vejvalka Petr
obrana - Kuchař Rostislav, Borek Rostislav, Šedivý Jakub, Uher Lukáš
záloha - Harbáček Václav (70. Fikáček Aleš), Šimčík Pavel, Horniak David, Vašíček Jan
útok - Tkáč Marián, Čajka Dušan (78. Čanecký Pavel)

Branky: Horniak, Tkáč, Čanecký

Další zápas hrajeme ve středu 1.5. od 16:30 doma s Bohumínem Záblatí